Ładowanie...
JAK TO DZIAŁA?

Jeżeli opłacasz faktury w terminie, na Twoje konto rabatowe w seco automatycznie trafia prawdziwa gotówka, którą możesz wykorzystać na kolejne tłumaczenia.

Zasada działania programu jest bardzo prosta. Wystarczy, że płacisz w terminie, a my przyznajemy Ci za to bonus w postaci kwoty, która zasila Twoje konto rabatowe w seco. Gdy odnotujemy terminowy przelew za wystawioną przez nas fakturę, otrzymasz wiadomość e-mail, w której poinformujemy Cię, jaką kwotę rabatu zyskałeś dzięki wpłacie oraz jaki jest obecny stan Twojego konta. Zgromadzone środki możesz w dowolnej chwili wykorzystać na kolejne tłumaczenia w seco.
JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?

Twoje faktury biorą udział w programie automatycznie. Zadbaj tylko o terminowe płatności.

Wystarczy, że zadbasz, aby księgowa dostała naszą fakturę na czas. Jeżeli w terminie zdefiniuje przelew, to już udało Ci się zarobić. Potem możesz już tylko cieszyć się z rosnącego stanu konta rabatowego i pochwalić się szefowi, ile udało Ci się zaoszczędzić na kolejnym tłumaczeniu.
JAK WYKORZYSTAĆ RABAT?

Zgromadzone środki są dostępne przy każdym nowym zamówieniu na tłumaczenia w seco.

Możesz poczekać, aż uzbiera się większa kwota i zyskać zupełnie darmowe tłumaczenie lub w dowolnym momencie wykorzystać zgromadzone środki do obniżenia kosztu realizacji danego zamówienia. Wystarczy przy zlecaniu tłumaczenia poinformować nas, jaką kwotę środków z konta chcesz wykorzystać na rabat. W każdej chwili możesz sprawdzić stan swojego konta, wysyłając zapytanie do naszych konsultantów.